Usuwanie wirusów, trojanów, spyware, malware, dialerów i innego złośliwego oprogramowania. Oczyszczanie rejestru komputera ze zbędnych wpisów mające na celu efektywniejsze, szybsze jego działanie.

     Usługa odbywa się zazwyczaj u Klienta, jednakże przy bardziej skomplikowanych problemach konieczne jest zabranie komputera na Serwis.

Polecamy Państwu oprogramowanie antyvirusowe w promocyjnych cenach:

AVG Antyvirus 9 licencja na 1 rok - dla 1 komputera

Mając pełną, legalną wersję programu AVG Anti-Virus mogą Państwo liczyć na dodatkowe opcję które nie posiada wersja darmowa programu AVG tj. Anti – Rootkit (ukrytym zagrożeniem typu rootkit. Nie są one wykrywane przez standardowe programy antywirusowe), Safe Downloads (skanuje pobierane pliki w poszukiwaniu szkodliwej zawartości), Safe Instant Massaging (ochrona komunikatorów internetowych ICQ i MSN), Safe Surf (ochrona w czasie rzeczywistym przed zainfekowanymi stronami WWW), Pomoc Techniczna oraz wiele innych opcji programu,

- Nowość: LinkScanner – jedyny produkt skanujący każdą stronę w czasie rzeczywistym, zanim ją otworzysz,

- produkt dostępny w wersji polskiej oraz angielskiej

Wersję testową, zupełnie darmową przez 30 dni, można pobrać ze strony: http://www.avg.com/download-trial

Po 30 dniach można ją u nas zarejestrować na kolejne 12 miesięcy.

Dla Państwa produkt dostępny jest z usługą Diagnozy Komputera. Całkowita cena usługi wraz z programem z licencją na 12 miesięcy to koszt 59 pln. brutto. Otrzymujecie Państwo Certyfikat, indywidualny klucz licencyjny oraz Fakturę VAT. Po roku licencję można przedłużyć o kolejne 12 miesięcy w tej samej cenie.

ESET NOD32 Antivirus licencja na 1 rok - dla 1 komputera Wersja BOX

ESET NOD32 Antivirus 4.0 jest nowoczesnym programem antywirusowym do ochrony przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm jak i dla użytkowników domowych.

Wersję testową, zupełnie darmową przez 30 dni, można pobrać ze strony: http://www.nod-32.pl/download.html

Cena programu z licencją na 12 miesięcy to koszt 129 pln. brutto. Otrzymujecie Państwo Certyfikat, indywidualny klucz licencyjny oraz Fakturę VAT. Po roku licencję można przedłużyć o kolejne 12 miesięcy w cenie 89 pln.

Zamówienia można składać e-mailem oraz telefonicznie.

Na życzenie sprowadzimy dla Państwa dowolny program antywirusowy.